Alkeemialabor Kesklinna sügislaadal

21. septembril kell 11-17 korraldab Tallinna Kesklinna Valitsus Poolamäe pargis (Staadioni 10) traditsioonilist Kesklinna sügislaata.

Alkeemialabor viib sügislaadal läbi seenekasvatuse temaatilise loengu, mille järel saavad huvilised osaleda seenekasvatuse töötoas, valmistades endale kohapeal seente kasvualuse.

Müügil on seeneniidistik rukkiteradel ning tüüblitel seenepakkude valmistamiseks. Valikus olevad seeneliigid: Austerservik (Pleurotus ostreatus), Kuningservik (Pleurotus eryngii), Šiitake (Lentinula edodes), Lõvilakk-korallnarmik (Hericium erinaceus), Helendava viljalihaga Kirbe panell (Panellus stipticus), ravitoimeline Lakkvaabik e. Reishi (Ganoderma lucidum).

Veel on müügil Ruhnu saarel kasvavatest ravimtaimedest valminud Alkeemialabori hüdrosoolid, mida saab kohapeal testida-katsetada.
Hüdrosoolidel on laiad kasutusvõimalused – neid saab rakendada haavaravis, nahahaiguste ravis, põletushaavade ning päikesepõletuse puhul, reumaatiliste liigesevalude ning lihasvalude vaigistamiseks, erinevate põletike, köha ning palaviku puhul. Isegi juuksepiiri taastamiseks! Destillaate võib mõnede eranditega kasutada nii sees- kui välispidiselt, lisada toitudele maitsestamiseks ning toniseerivana, kasutada inhalaatoris või aroomidifuuseris, lisada sauna leilivette või pihustada otse kerisele, jpm.
Rohkem infot hüdrosoolide kohta leiab Alkeemialabori kodulehelt.

Osalus on kõigile tasuta.
Kohtumiseni Kesklinna sügislaadal!

https://www.facebook.com/events/poolam%C3%A4e-park/kesklinna-s%C3%BCgislaat-2019/652422488574613/
https://www.facebook.com/events/420744455462287/
http://alkeemialabor.ee/spaguuriline-meditsiin/

Comments are closed