Alkeemialabor otsib koroonapatsiente!

Hea inimene.
SARS-CoV-2 viirus ründab inimorganismis immuunsüsteemi. Viirusnakkuse tagajärjel tekivad respiratoortrakti patoloogiad, mis võivad areneda raskekujuliseks kopsupõletikuks. Need õnnetud patsiendid, kelle immuunsüsteem ei suuda viirusnakkusele vastu pidada, surevad peamiselt pneumoonia e. kopsupõletiku tagajärjel.

Eesti taimedest üks võimsaima põletikuvastase toimega taim on raudrohi (Achillea millefolium). Raudrohust valmistatud destillaadi e. hüdrosooli põletikuvastane toime on kinnitatud nii teaduslikus formaadis läbi viidud katsete varal, kui omal käel tervenenute tagaside põhjal. Tegemist on tugevatoimelise põletikuvastase vahendiga.

Efektiivseim viis viia hüdrosool otse respiratoortrakti nii, et ravim jõuaks ka kopsu sisepinnale, on kasutada ultrahelielemendiga nebulisaatorit.

Raudrohu hüdrosooli kaasaskantavas nebulisaatoris saab kasutada mitmete enamlevinud hingamisteede haiguste ravis

Raudrohu hüdrosooli kaasaskantavas nebulisaatoris saab kasutada mitmete enamlevinud hingamisteede haiguste ravis

Põletikuvastane toime on ka mitmetest teistest taimedest valmistatud destillatidel, kuid käesolevas situatsioonis on pakkumisel katsetamiseks justnimelt raudrohust valminud hüdrosool.

Kui oled valmis osalema vabatahtlikus inimkatses, ravimaks COVID-19 poolt põhjustatud ilminguid (ülemiste- ja alumiste hingamisteede põletik, köha, valu, palavik) manustades nebulisaatorist raudrohu hüdrsosooli, helista +372 5120289

Alkeemialabor annab tasuta katsetamiseks 2 ravikomplekti kahele vabatahtlikule koroonaviirusesse nakatunule, kes vastavad alltoodud kriteeriumile:

1. Haigel on kliinilise testiga kinnitatud koroonaviirusesse nakatumine.

2. Haige seisund on kergetest sümptomitest edasi arenenud – püsib palavik 38+, tihe vajadus köhida.

3. Haige asub soovitavalt Harju maakonnas, et ravikomplekt (nebulisaator ja 300ml raudrohu hüdrosooli) oleks võimalik kellegi lähedase abiga Tallinnast kiirelt abivajajani toimetada.

4. Ravikomplekti saanu kasutab nebulisaatorit ja inhaleerib hüdrosooli kokkulepitud mahus 10-12x päevas.

5. Hüdrosooli kasutamisest ning mõjudest antakse tagasisidet, võimalik videopäevikut pidada mõned korrad päevas, vms..
Selles kirjeldatakse enesetunnet enne ja peale inhalatsiooni, lisatakse muid võimalikke tähelepanekuid.

Oluline! Arsti poolt varem määratud ravimeetoditest ei pea hüdrosooli inhaleerides loobuma. Ravikomplekt (inhalaator ning ülejääv hüdrosool) jääb peale katse lõppu kasutajale.

Kui soovid panustada koroonaviiruse leviku peatamisse ning aidata leida tõhus (ning mis eriti oluline) naturaalsel meditsiinil põhinev metoodika viirusnakkuse raviks ja oled ühtlasi viie ülaltoodud punktiga nõus, siis anna endast julgelt märku! Tasuta komplekte on saadaval vaid kaks.

Juhul, kui hüdrosooli toime uuest koroonaviirusest tingitud kopsupõletiku ravis osutub efektiivseks (mille tõestamine meie eesmärk ongi), on võimalik, et sama metoodika võetakse kasutusele haiglates, kuna see võimaldaks olulisel määral vähendada hingamisaparaate vajavate patsientide arvu ning seeläbi ka suremust.
Paranemine algaks enne, kui seisund muutub nii kriitiliseks, et keha vajab hingamisaparaadi tuge. Samas on tehniliselt võimalik nebulisaatorist ravimit manustada ka juba ventilaatori külge ühendatud patsiendile, tuues nii haigeid kriitilisest seisundist tõhusamalt välja.

Kumbagi komplekti kuulub uus, pakendis nebulisaator koos erinevate lisadega ning 300 ml raudrohu hüdrosooli.

Raudrohu hüdrosooli inhaleerimine on turvaline isegi väikelastel ning ei oma mingeid teadaolevaid kahjulikke kõrvalmõjusid.

Rohkem infot ravitoimelistest hüdrosoolidest.

Comments are closed