Värsked hüdrosoolid ja soodusmüük

E-poodi on müügile saabunud värske ahtalehise põdrakanepi (Epilobium angustifolium) hüdrosool, mis on osutunud tõhusaks kaitsevahendiks päikesepõletuse eest, asendades suurepäraselt rasvaseid päevituskreeme.
Ahtalehine põdrakanepPõdrakanepi hüdrosool pärsib päikese kiirgusest tekkiva nahapunetuse teket ning on samas nahale naturaalseks toonikumiks. Eriti oluline vahe päevituskreemiga seisneb asjaolus, et erinevalt päevituskreemist laseb nahale pihustatud hüdrosool nahani jõuda päikese kiirgus-spektri sellel vahemikul, mis aktiveerib D-vitamiini sünteesiprotsessi nahakudedes. Hüdrosool kaitseb nahka päikesepõletuse eest, samas tekib D-vitamiin kehas naturaalsel takistamatul moel.
Põdrakanepi hüdrosooli võib kasutada ka peale päevitust ning isegi traumajärgselt põletushaavade korral. Vaigistab kiirelt valu herilase nõelamise kohale pihustades.

Juba mõnda aega on saadaval käesoleval aastal angervaksast (Filipendula ulmaria) destilleeritud hüdrosool. AngervaksAngervaksa kiire valuvaigistav toime peavalu puhul on võitnud hüdrosoolile mitmeid poolehoidjaid. Peavalu vaigistamiseks piisab hüdrosooli pihustamisest meelekohtadele. Angervaksa üheks toimeaineks on salitsüülhape, mille valuvaigstav, palavikku alandav ning põletikuvastane mõju on laiemalt tuntuks saanud Aspirin´i kaudu, mille vedelaks looduslikuks asenduseks angervaksa hüdrosooli võibki soovitada. Sobib välispidiselt kasutatuna ka haavaraviks. Angervaksa hüdrosooli magus-mesine aroom on saanud mitmete saunasõprade lemmikuks leilivette segatuna. Sauna sobib angervaks hästi kuna toimib higieritust soodustavalt.

Alkeemialaboris valminud angervaksa hüdrosooliga rahule jäänud kliendi kommentaar:

“Ostsin kauplusest angervaksa hüdrosooli ja ainult ülivõrdes saab rääkida. Mulle lõhn veel eriti meeldib, ma suviti puutun kokku selle lõhnaga ja see hüdrosool ikka 110% õige lõhnaga on. Ja valuvaigistav toime on ka täiesti olemas ja päris kiire mõjuga.”
Indrek

Lisaks on hetkel soodusmüügis naistepunast, takjaõitest, harilikust kanepist, pujust, raudrohust ning palderjaniõitest valminud destillaadid. Soodushinnad kehtivad, kuni müügile jõuavad käesoleval aastal valminud hüdrosoolid või kuni kaupa jätkub.

http://shop.alkeemialabor.ee/hydrosol-herbal-distillate

Comments are closed