Seenekasvatuse teemaline foorum

Hobi korras maitsvate gurmeeseente kasvatajate ring on laienemas. Juba mõnda aega küpses peas mõte seenekasvatuse teemalise foorumi loomisest. Siiani tundus siiski, et huvilisi napib.

Viimastel päevadel olen mitme kasvatajaga kogemusi vahetanud ning aeg foorum üles seada näis olevat küps. Mõeldud, tehtud. Mõned tunnid phpBB konfigureerimist, teenusepakkuja põhjendatud kirumist ja MySQL andmebaasiga maadlemist ning valmis ta ongi: http://foorum.alkeemialabor.ee.

Seenekasvatuse foorum

  • Foorum on üles seatud suhtlus- ja infovahetuskanalina seenekasvatusega hobi korras tegelevatele inimestele.
  • Foorum on avatud suhtluskeskkonnaks kõigile asjahuvilistele.
  • Foorumi eesmärgiks on populariseerida seenekasvatust ning luua alus eestikeelse kogemustevaramu tekkeks.

Olen tihti vastanud kirja teel seenekasvatusega algust teinud huviliste küsimustele. Vahel kirjutan mõnerealisele kirjale lehekülje pikkuse vastuse. See on üksjagu ajakulukas ning mis põhiline – vastus jõuab vaid ühe inimeseni samas, kui infost oleks kasu mitmetele. Samuti on oluline, et potentsiaalseid vastajaid oleks rohkem kui üks  – erinevatest kogemustest saab kokku põimida tõesema pildi.

Usun, et foorumist tekib ajapikku väärtuslik infoallikas, mis koondab endas paljude kasvataje aastatepikkusi kogemusi.

Seoses foorumi avamisega palun seenekasvatusega seonduvad küsimused esitada foorumis. Mütseeli tellimusi ootan edaspidigi otse kontaktivormi kaudu.

Comments are closed